Pokračování hodnocení

3. prosince 2008 v 8:43 | Kristýna
Tým č. 5
Tým si připravil prezentaci v trochu jiné struktuře, než předešlé týmy. Pojal to spíše tématicky, ale opět hodně podrobně. I když co se týče témat jednotlivých kurzů, ty byly pojaty stručně - spíše byl ukázán jen "vzor", jakým způsobem byly tvořeny. Nechyběla ani "hutná" kritika na závěr...

Tým č. 6
Prezentace působila velmi pozitivně, hezké úvodní slovo, které pokračovalo i nadále :) Prezentace PLE jejich členů týmu bylo pojato opět globálně, nechyběly žádné důležité body. Z témat kurzu se zaměřili pouze na vlastní téma - Elektronický podpis, jelikož všechny ostatní body už mnohokrát zazněly... K PLE se vyjádřili vyčerpávajícím způsobem, nechyběl také názor na svou práci, jak působili v roli učitele, jak pracovali jejich studenti a jak pracovali oni jako studenti. Nechyběly průběžné zábavné vsuvky :) Velmi hezká a originální prezentace.

Tým č. 7
Leaderka tématu převzala úvodní slovo. Následovala kolegyně, která se zaměřila na charakteristiky blogu a uvedla další stopy jejich PLE. Nechyběla charakteristika práce na Moodlu, přičemž nás všechny seznámili s jednotlivými úkoly, vyzvedli nejzajímavější body. Jako vlastní téma si zvolili wiki, aby si studenti utříbili své znalosti o tomto pojmu. Druhá část práce byla zaměřena na celkové hodnocení, jak práce v týmu a jednotlivých členů týmů, tak i jejich studentů a celkově předmětu. Prezentace byla hezká a splňovala všechny důležité body.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama