Týden 1. - poznání

21. září 2008 v 16:00 | Kristýna
Krásný den všem. Je právě neděle odpoledne, a už od rána je venku cítit vůně deště. Tedy do ulic mě to moc netáhne. A tak docela ráda usedám ke svému PC a otevírám svůj nový "vzdělávací zápisník", abych do něj zaznamenala, co nového mě v posledním týdnu potkalo.
A je toho docela dost. To nejpodstatnější je, že jsem tento druh zápisníku vůbec objevila. Samozřejmě nejsem z Marsu, na nějaký ten "barevný a blikající" blog jsem už mnohokrát narazila, ale začít ho skutečně využívat mě prostě nikdy nenapadlo. A tak, teď, když je to v náplni mé školní práce, porozhlédla jsem po této možnosti využití internetu více.
A můžu říct, že po prozkoumávání nejrůznějších internetových zákoutí jsem zjistila, že blog ve světě moderního člověka není skutečně žádnou novinkou ani něčím zvláštním. Pro různé zpravodajské deníky je to snad téměř automatické, že tento nástroj zřídí, a můžou tak nabídnout prostor pro své čtenáře, ale i další tvořivé jedince.
A těch tvořivých jedinců není opravdu málo. Fandím všem aktivním a činorodým, kteří si třikrát a nebo i víckrát týdně najdou kousek času a vtipným a zábavným tónem okomentují dění kolem sebe. Díky tomu skutečně začínám mít pocit, že internet nabývá nového rozměru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama